Informace k zápisům školní rok 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

Náš tým zaměstnanců

1. třída: "U Krtečka"

Paní učitelka: Bára Pitáková                 bara.pitakova@1msmost.cz

Jmenuji se Barča, a ve školce pracuji skoro rok. Práce učitelky mě moc baví. Svým respektujícím a milým přístupem, učím nejmenší děti novým věcem. Největší odměnou pro mě je, když na vlastní oči vidím, že má práce má opravdový smysl, a když jsou děti ve školce spokojené.


2.třída:  "U Makové panenky"      

Paní učitelka: Zdeňka Tichá               zdenka.ticha@1msmost.cz

Jmenuji se Zdeňka a mým cílem je klidným, vstřícným a trpělivým přístupem vytvářet ve třídě přátelskou atmosféru. Má práce mě naplňuje, protože není nic lepšího, než když vidíte pokroky, které děti dělají.

Paní učitelka: Zuzana Kikušová         zuzana.kikusova@1msmost.cz

Ve školce pracuji již 5 let, mám vystudovanou SPgŠ a už od dětství bylo mým přáním stát se učitelkou. Snažím se působit pozitivně a optimisticky na děti a jejich rodiče. Problémy dětí jako strach, obavy a pláč řeším trpělivostí a empatií. Mým cílem je dítěti pomáhat a podporovat ho v utváření jeho vztahů k ostatním dětem, navazovat známosti a prohlubovat je, aby si tak našlo své místo ve skupině. Mimo svou práci se věnuji převážně kynologii a výcviku mých psů ke canisterapii.

Paní asistentka: Alena Makovcová              alena.makovcova@1msmost.cz

Jmenuji se Alena a v MŠ pracuji jako asistent pedagoga. Těším se z každého úspěchu dítěte s poruchou, ale i všech ostatních dětí ve třídě. Líbí se mi, jak se děti vyvíjí a jejich úsměv a radost mě činí spokojenou.

Paní asistentka: Karolína Řmotová         karolina.rmotova@1msmost.cz

Jmenuji se Kája, mám vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku a snad každým krokem mě provází přítomnost dětí. Jezdím jako vedoucí na LDT, věnuji se různým uměleckým činnostem a ráda cestuji.


3.třída: "U víly Amálky"         

Paní učitelka:  Zdeňka Popovičová          zdenka.popovicova@1msmost.cz

Pracuji v MŠ, protože mám ráda děti a práce s nimi mě naplňuje. Mým cílem je spokojenost dětí i rodičů. Zajímají mě různé články, knížky nebo i semináře ohledně dětí od psychologů Svoboda, Herman a dalších. Nemám problém se sebevzděláváním a získávání nových zkušeností.

Paní učitelka: Veronika Lešťanová        veronika.lestanova@1msmost.cz

Mé jméno je Veronika a jsem začínající paní učitelka. I přesto mám spoustu zkušeností v pedagogické oblasti, které se snažím využít a zdokonalovat je. Práce s dětmi mě naplňuje a snažím se pro děti tvořit příjemné prostředí, ve kterém tvoříme spoustu pozitivních a legračních vzpomínek, na které děti budou rády vzpomínat.

Paní asistentka: Karolína Vajdová         karolina.vajdova@1msmost.cz

Jmenuji se Karolína a v mateřské škole pracuji druhým rokem. Svým přístupem se snažím, aby se dětem ve školce líbilo a aby se sem těšily. Chci, aby veděly, že za mnou mohou přijít s čímkoliv. Jsem přátelská a empatická. Ve volném čase ráda zpívám a chodím na procházky.     


 

     4. třída:"U Pařezové chaloupky"          

Paní učitelka (vedoucí OP) : Jitka Mačková     jitka.mackova@1msmost.cz

Paní učitelka: Monika Kloubková            monika.kloubkova@1msmost.cz

Jmenuji se Monča a vystudovala jsem SPgŠ v Mostě se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Mám štěstí, že již od roku 2002 pracuji jako paní učitelka ve školce, což vnímám jako své životní poslání. O této práci jsem snila už jako malá holčička a zároveň je pro mě i mým koníčkem.

Paní asistenkta: Barbora Pénerová          barborapenerova@1msmost.cz

Vždy jsme chtěla pracovat s dětmi, práce s dětmi mě naplňuje a jsem moc ráda, že jsem začala jako asistentka pedagoga.

Paní asistentka: Miroslava Rejčová        miroslava.rejcova@1msmost.cz

Po absolvování kurzu asistent pedagoga pracuji v naší školce. Moje nová pracovní pozice mě velmi naplňuje. Snažím se dětem pomáhat při jejich výuce a poznávání světa všemi dostupnými metodami, s ohledem na jejich specifické potřeby a podle typu jejich osobnosti.


Směnové učitelky :                                

Kateřina Blovská                          katerina.blovska@1msmost.cz

Jana Krajíčková                             jana.krajickova@1msmost.cz

Bc. Lenka Lubinová                      lenka.lubinova@1msmost.cz

Ve školství pracuji celkem 30 let. Z toho skoro 7 let zde v MŠ jako směnový pedagog. Práce s dětmi mě naplňuje a baví, zvláště když vidím, že se děti do školky těší a já na ně. A je fajn vidět, jaké pokroky dělají, co všechno se v MŠ naučí a jsou připraveny a start do ZŠ a já jsem toho také součástí.

Marta Blažková                              marta.blazkova@1msmost.cz

Jsem směnová učitelka, která tráví s dětmi víkendy i noci ve školce. Proto se snažím, aby se tu děti cítily spokojeně a bezpečně jako doma. Přistupuji ke každému dítěti individuálně, beru ohled na jeho potřeby a pocity. Snažím se v jejich rozvoji trpělivě pomáhat, aby je radost ze zvládnutých aktivit motivovala k dalším pokrokům.


O spokojená a plná bříška se starají paní kuchařky:                       

Jindřiška Vostrá                              jindriska.vostra@1msmost.cz

Markéta Stehlíková                       marketa.stehlikova@1msmost.cz

Darina Mráziková                           darina.mrazikova@1msmost.cz


O úklid a čistotu se starají paní uklízečky:            

Denisa Vaňková                              denisa.pouvova@1msmost.cz         

Pavla Holubová                               pavla.holubova@1msmost.cz


Upozornění pro rodiče

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Upozornění pro rodiče!

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací